Vlorë, pushuesja pëson arrest kardiak pasi futet në det

June 21, 2019 09:40

Vlorë, pushuesja pëson arrest kardiak pasi futet në det

Një ngjarje  e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës, ku një grua ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në Plazhin e Ri në Vlorë, ku paraprakisht dyshohet se gruaja rreth të 70-ave, identiteti i së cilës nuk bëhet ende i ditur, ka pësuar arrest kardiak pasi është futur në det.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen plotë të saj.

l.h/ dita

June 21, 2019 09:40
Komento

3 Komente

 1. anticensurë25642654 June 21, 09:51

  lajm është ky??
  sa njerëz vdesin në botë duhet me i nxjerr në gazetë si SENSACION??
  janë gjëra normale të jetës që përveç familjes nuk i interesojnë askujt tjetër!!

  Reply to this comment
  • Hosteni June 21, 14:42

   E ke gabim. U intereson edhe gazetareve injorante. Nuk rrine dot pa shprehur injorancen e tyre. Arrest kardiak!!!!

   Reply to this comment
 2. enverdjali June 21, 11:00

  Po ky ne foto eshte plazhi i vjeter !!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*