Vodhën dhe dhunuan një person, 2 në pranga

May 10, 2018 20:09

Vodhën dhe dhunuan një person, 2 në pranga

Një grabitje është regjistruar sot në Mirditë, ku një personi i kanë vjedhur portofolin.

Shtetasit me inicialet N.GJ jo vetëm që i kanë vjedhur 200 mijë lekë, por edhe është dhunuar me sende të forta.

Dy autorët, Angjelin Perleka dhe Erjol Shtjefanaku ndodhen tashmë në pranga.

s.a/dita

May 10, 2018 20:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim