Vodhën qendrën tregtarë në Fier, dy në pranga, një në kërkim

June 5, 2014 11:52

Vodhën qendrën tregtarë në Fier, dy në pranga, një në kërkim

Policia e Fierit arrestoi sot autorët e dyshuar për vjedhjen me dhunë të ndodhur dy ditë më parë në një qendër tregtare. Në pranga u vunë Amarildo Mehdi Biqmeti, vjec 26, banues në Fier dhe Muhamet Shkambi, vjec 30, banues në Tiranë.
Gjithashtu, policia ka shpallur në kërkim Çelnik Kapaj, vjec 25, banues në Fier dhe po punohet për kapjen e tij.
Ndalimi dhe shpallja në kërkim e këtyre shtetasve u bë për veprën penale “Vjedhje me dhunë e kryer në bashkëpunim” dhe “Sigurim i mjeteve për vjedhje”.

June 5, 2014 11:52
Komento

2 Komente

  1. skrapalliu June 5, 12:32

    O Mark uku, te thashe, kur nuk je nga ai vend mos u lodh se pershkruari. Te pakten kete radhe falenderoje policine se eshte e te gjitheve.

    Reply to this comment
  2. Mark uk June 6, 12:04

    skraparliu: Po ti cpate,pse behesh nevrik.Nuk ju fajsoj se nga Verzhezhda jeni.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*