25 Nëntor 2015 

Vodhi 13 mln lekë nga llogaria e klientit, pranga drejtorit të Bankës në Bilisht

2
Postuar më: 4 Shtator, 2013 tek Aktualitet
3

Drejtori i një filiali të “Raiffeisen Bank” në Bilisht, u arrestua nga policia e Korçës pasi akuzohet për vjedhjen e një shume të konsideruar parash nga llogaria e një klienti të bankës.

Arrestimi i B.Topallit u bë mbrëmjen e djeshme me kërkesë të Prokurorisë së Korçës dhe vendim të gjykatës së Korçës nën akuzën e vjedhjes.

Topalli akuzohet për vjedhjen e 13 milionë lekëve nga llogaria e një klienti të bankës , të cilat i ka përdorur për blerjen e një pasurie të paluajtshme.

Faleminderit per vleresimin!
Si ju ben te ndiheni ky lajm?

  • asnje ndjesi
  • I kenaqur
  • i shqetesuar
  • i trishtuar
  • i indinjuar


2 Komente


  1.  
    Gramoz

    nisen edhe keta faqezinj c,po ndodh me ne o zot ,,po hame njeritjetrin nga te anet ,drejtesia te mos kete meshire per keta plackires

Lini nje pergjigje

(e domosdoshme)