Vodhi sende me vlerë në shtëpinë e xhaxhait, pranga të riut nga Tirana

July 22, 2018 16:48

Vodhi sende me vlerë në shtëpinë e xhaxhait, pranga të riut nga Tirana

Një i ri nga Tirana ka përfunduar në pranga, pasi akuzohet se ka vjedhur disa sende me vlerë në banesën e xhaxhait të tij.

I arrestuari është identifikuar si shtetasi me inicialet G.D, 31 vjeç.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se 31-vjeçari dyshohet se ka vjedhur bizhuteri floriri dhe një aparat fotografik në shtëpinë e shtetasit 62-vjeçar me inicialet A.D.

s.a/dita

July 22, 2018 16:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*