Voton kreu i LSI: Sot është dita e çlirimit nga të gjitha pikëpamjet

June 25, 2017 09:41

Voton kreu i LSI: Sot është dita e çlirimit nga të gjitha pikëpamjet

 

Kryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka votuar mëngjesin e sotëm në orën 09:10 në Qendrën e Votimit të vendosur në Kopshtin 31 në Njësinë nr.5 në kryeqytet.

Pas votimit, kreu i LSI ka përcjellë një mesazh urimi për të gjithë besimtarët myslimanë për Fiter Bajramin.

Sakaq, ai është shprehur se kjo e diel do të jetë dita e çlirimit nga të gjitha pikëpamjet.

“Në radhë të parë ndryshe nga ditët e tjera të zgjedhjeve, do ta nisja me një urim për besimtarët myslimanë. Sot siç duket është dita e çlirimit nga të gjitha pikëpamjet. Besoj se edhe sot do bëjë diferencën për të ardhmen e vendit. Shpresoj të jetë një procesi i qetë zgjedhor, dhe të kemi maturinë e duhur, sikurse kemi qenë gjithmonë si një popull i mençur”, u shpreh kreu i LSI, Petrit Vasili.

 

 

June 25, 2017 09:41
Komento

1 Koment

  1. MONIKA - NEPERKA PIKA-PIKA June 25, 11:23

    P.Vasili , nje i pa nginjur me vjedhje , kujton vertet se eshte kryetar i bandes LSI, duke harruar gjasme nen kryetaren – kryetare , Moniken . Kam shume per te thene nga pislleqet e ketyre banditeve , por eshte e pa mundur te thuhen ne nje koment !

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim