Vrasësi 22-vjeçar arratiset nga makina e policisë

September 16, 2014 11:49

Vrasësi 22-vjeçar arratiset nga makina e policisë

Një 22-vjeçar, i dënuar me 18 vjet burg për vrasje, është arratisur paraditen e sotme nga Komisariati i Policisë së Kamzës.

Mirgen Ymeri mësohet se është arratisur nga makina e policisë, teksa pritej që të dërgohej në burgun e Fushë Krujës.

Menjëherë pas arratisjes së tij, policia ngriti postoblloqe të shumta.

Dhe, pak orë më pas, 22-vjeçari është arrestuar sërish.

Ymeri është arrestuar në afërsi të Prokurorisë së Tiranës.

September 16, 2014 11:49
Komento

7 Komente

 1. Mark uk September 16, 12:27

  Kta jan policet e rilindjes te marrun nga bari delesh.

  Reply to this comment
 2. toni September 16, 12:57

  o tahiro po sje per ate pune ti mer jo…..
  hap krahun ik bej nai xhiro me skaf se sje per minister rendi ti

  Reply to this comment
 3. Nuredini nga skrapari September 16, 15:25

  Nuk i merr tahiri por jevgu i permetit artur zoto. Po te kish shtet duhej me e pakta te shkarkohej jo vetem per kete por per emerimet dhe baterdine qe i ka be sistemit. Ka marre ne pune njerez pa arsim si dhe emerimet i ka te gjitha me mbivendosje, dmth fature monetare per tu pagu nga shteti. As me pak e as me shume te procedohej PER SHPERDORIM DETYRE, e njejta akuze me ata te bankes. Kete e di prokuroria me mire si e formulon

  Reply to this comment
 4. Fat man September 16, 16:44

  O Mark uk zgjebja e dhise, jane policet qe i ka lene gjendje krimineli Sali dhe Rama e Tahiri nuk i kane debuar keta shpellare te pa lare ashtu sic je ti. Polici nga Vici-doli qe bien era perc. Si mund te arratiset nga makina nje i burgosur me pranga? Apo keta koqe policesh e kane leshuar vete per disa para te qelbura, ne vend te kriminelit te arratisur te dergohen ne qeli policet shpellare.

  Reply to this comment
 5. Çarls DARVIN September 16, 16:44

  O BO BO, PERSERI KY MARK UKU. PO IK O UK E KOMENTO TEK GAZETA 55 SE VETEM AJO ESHTE E DENJE PER TY, dUHET TA KUPTOSH SE JE BERE NJERI TEPER BANAL.

  Reply to this comment
 6. Mark uk September 16, 18:37

  Fat man: Me vjen mire qe e paske mesuar te nuhasesh.Me qene se ke eksperien ne nuhatje shko e merri ere edhe Rames se noshta te pelqen era e jashtqitjes se tij.

  Reply to this comment
  • Anderson September 16, 19:35

   Mark uk! Ndoshta te duket se humori jot i ngjan humorit anglez, por s’eshte me shume se sä nje humor i TRASHE i njejte me humorin (jo malesor por malok) te babait tend, Sali Shpelles. Le’qe cfare humori do presesh nga shpellare si puna juaj?

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*