Vrasja e Aleksandër Bardhit në Sarandë, arrestohen 2 autorët

September 25, 2016 20:53

Vrasja e Aleksandër Bardhit në Sarandë, arrestohen 2 autorët

Policia ka arrestuar dy persona si të dyshuar për vrasjen e 47-vjeçarit Aleksandër Bardhi, vëllai i ish kreut të njësisë administrative të Kaçinarit të rrethit Mirditë Petrit Bardhi.

Blutë kanë arrestuar shtetasit Fernando Dedën 25 vjeç dhe Gj. Arapin 16 vjeç.

Dy të rinjtë akuzohen për veprën penale të vrasjes së kryer në bashkëpunim.

 

September 25, 2016 20:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*