Vrasja e dy të rinjve në Mamurras, deputeti i PS: Policia, e korruptuar!

September 6, 2018 14:15

Vrasja e dy të rinjve në Mamurras, deputeti i PS: Policia, e korruptuar!

Deputeti socialist i qarkut të Lezhës, Gjetan Gjetani, ka reaguar për vrasjen e dy ditëve të fundit të dy të rinjve në Mamurras.

Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”, deputeti ka deklaruar se Policia e Kurbinit është një hallkë e paaftë dhe e korruptuar.

Gjetani është shprehur se do të jetë i pari që do të ngrihet në protestë për këtë fakt tronditës.

Në përfundim të shkrimit të tij, ai ka paralajmëruar se do të kërkojë interpelancë në parlament.

Këtë të enjte, një 27-vjeçar është vrarë me armë zjarri afër xhamisë së qytetit të Mamurrasit, ndërsa të mërkurën, një 14-vjeçar u godit me thikë në zemër nga një bashkëmoshatar i tij.

s.a/dita

 

September 6, 2018 14:15
Komento

7 Komente

 1. info analitike September 6, 14:57

  Po pse vetem policia e Kurbinit eshte e paafte? Nuk ka problem se jane te paafte se Xhafaj i do te suksesshem ne 3D. Rrofte qeveria e puneve ne 3D.

  Reply to this comment
 2. L.k. September 6, 15:28

  Dum Kadri Azbiun!

  Reply to this comment
 3. xxx September 6, 17:33

  Jo e korruptuar z. Deputet por e inkriminuar eshte percaktimi i sakt

  Reply to this comment
 4. Arben September 6, 17:50

  shqiperia uropiane

  Reply to this comment
 5. Mark U.K September 6, 18:47

  E siguroj Gjetani mos kanditimin ne zgjedhjet e ardhshe,ne mos ndoj gje tjeter deri ateher.

  Reply to this comment
 6. Pallavra September 6, 19:58

  Bravo cuna

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*