Vrasja e Kaçifas, policia greke dërgon përfaqësues në Tiranë për hetimet

November 2, 2018 09:28

Vrasja e Kaçifas, policia greke dërgon përfaqësues në Tiranë për hetimet

Një oficer i policisë greke do të mbërrijë të premten në Tiranë ku të marrë pjesë në hetimet rreth vrasjes së Kostandinos Kaçifas me 28 tetor në Bularat.

Lajmi është dhënë mëngjesin e sotëm nga agjencia greke e lajmeve, ANA-MPA.

Sipas agjencisë, pjesëmarrja u dakordua midis Athinës dhe Tiranës, në kuadër të bashkëpunimit që kanë policitë e të dy vendeve.

o.j/dita

November 2, 2018 09:28
Komento

3 Komente

  1. Mikel November 2, 14:17

    Policia greke te merret me zbulimin e celulave terroriste shoviniste ne Greqi qe pergatisin terroriste dhe i dergojne te ne.Qeveria shqiptare duhet tu jape fund teatrove me greke.

    Reply to this comment
  2. Aleksander Thana November 2, 18:47

    Mos u krihni bishtin. Sa t’ u japesh, me shume kerkojne. U duhet dhene cdo gje vetem me reciprocitet dhe kryesorja eshte, sic eshte edhe mendimi I shumices se shqiptareve, jepuni buldozerin per kermat e kokallat e groposura ne token shqiptare, per kryqet fashiste greke, flamujt dhe shkollat greke te perhapura si kerpudhat dhe kerkoni te drejtat e cameve ne Cameri e te miliona arbereshe e shqiptareve ne Greqi. Kjo eshte gjuha qe kuptojne grekeria dhe kete gjuhe duhet te mesojne edhe politikanet, administratoret, nepunesit, shkollaret e studentet, me ne krye qeveritaret shqiptare.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim