Vrasja e vëllait të Arben Ndokës, reagon deputeti i PS

December 9, 2017 14:14

Vrasja e vëllait të Arben Ndokës, reagon deputeti i PS

Ditën e sotme është ekzekutuar me 14 plumba brenda makinës së tij, në lagjen “Nënë Tereza” Lezhë, Aleksandër Ndoka, vëllai i ish-deputetit socialist Arben Ndoka.

Sakaq, vjen reagimi i parë nga deputeti i PS Pjerin Ndreu i cili mesa duket ka patur edhe marrëdhënie miqësore me viktimën.

“Për Sander Ndoken, për vdekjen e tij të parakoheshme! Ngushëllime familjes ! U prehsh në paqe miku im”, shkruan deputeti i PS.

Aleksandër Ndoka, 48-vjeç, ishte emëruar së fundmi inspektor i IKMT në Shkodër dhe nuk rezulton të jetë me precedentë penalë.

Babai i katër fëmijëve, sipas familjarëve kishte vetëm një shqetësim; djalin e tij 18-vjeçar Samuel Ndoka i arrestuar dy muaj më parë për plagosje.

Policia ka nisur hetimet për arrestimin e autorëve.

December 9, 2017 14:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*