Vrasja në Bathore, zbardhet shkaku për ngjarjen e rëndë

September 15, 2020 21:31

Vrasja në Bathore, zbardhet shkaku për ngjarjen e rëndë

Një person ka mbetur i vrarë me armë zjarri këtë mbrëmje në Bathore. Viktimë mbeti Jetmira Hasani, e cila u qëllua për vdekje me armë zjarri nga vëllai i bashkëshortit të saj, Agron Tanushi.

Sakaq, policia është vënë në kërkim të autorit të dyshuar, i cili menjëherë pas krimit u largua nga vendi i ngjarjes.  Ndërkohë, policia ka rrethuar banesën e familjes.

Deri tani dyshohet se shkak i konflikti ka qenë një çështje pronësie, ndërsa bashkëshorti i të ndjerës ndodhet emigrant jashtë vendit.

h.b/ dita

September 15, 2020 21:31
Komento

1 Koment

 1. Ilirjana Mezini September 16, 04:49

  SHTETI ESHTE FAJTOR❗️
  A NUK JANE INSTITUCIONET TE SHTETIT❓
  NEPUNESAT QE PUNOJNE ATJE, SIDOMOS TE ZYRAT E PRONAVE, JANE PROTOTIPI I TE KEQES❗️
  KONKRETISHT TEK ALUIZNI QENDRON PER LEGALIZIM NJE SHTESE PA LEJE QE KA ZENE HAPESIREN E PERBASHKET DHE KOLEKTORIN E UJRAVE TE ZEZA❗️
  IA KAM CUAR ME FOTOGRAFI NE FB HOME ARTAN LAMES , QE NE V.2016.
  NE SHKROI SE KJO SHTESE E SHEMTUAR DUHET PRISHUR etj…

  NGA DHJETORI V.2015 E DERI ME SOT ASNJE PERPARIM❗️
  KONDRAVAJTESI BERI PUNIME PA U LEGALIZUAR AJO SHTESE, LAJMEROVA ALUIZNIN QENDROR NE THANE SE ATA NUK MUND TE NDERHYNIN POR DUHEJ UNE TE BEJA DENONCIM❗️

  PERSERI LAJMEROJ ARTAN LAMEN SE NE HIPOTEJEN E TIRANES, NDODHET NJE SHTEPI ME TE NJEJTIN PRONAR POR ME DY VERTETIME PRONESIE, NJE I V.1963 TJETRI NE V,2013
  ASNJE PERGJIGJE NUK MARR❗️

  PARA NJE MUAJI, ME KUPONIN E POSTES SHKOJ TE PROTOKOLLI KADASTRES QENDRORE KU ME INFORMOJNE SECLETRA E DERGUAR ME 4 MARS 2020 I ESHTE LENE TER SHQYRTIM ERJON ZOTOS, SHEFI AUDITIT.
  MIRE DY MUAJ KEMI QENE NE KARANTINE,PO NGA MAJI E DERI ME SOT SI NUK ME VJEN NJE PERGJIGJE❓
  PSE MBAHET NE PUNE NJE JURIST, AQ NE TEPER SHEF I AUDITIT QE NUK KRYEN PUNEN E TIJ❓
  AI URGJENT DUHEJ TE KISHTE VUAR PARA DREJTESISE NOTEREN QE KA HARTUAR DEKLARATE NOTERIALE ABSOLUTISHT TE PAVLEFSHME, PRONAREN QE NGA 50m2 RREGJISTROI GATI 200 m 2 DHE ESHTE LIDHUR ME FIRME NDERTIMI❗️

  KAM APLIKUAR NE KADASTER ME 6 KORRIk 2020 ME ANE TE e-albania per paisjen me certifikaten e prones etj
  CERTIFIKATEN NUK MA SOLLEN …

  I SHKRUAJ 5 GERE EMAIL [email protected]..al por nuk karr asnje pergjigje…

  KUJT I SHERBEJNE KETO ZYRA❓❓❓

  NE MAJ TE V.2019 I DERGOVA LETER AVOKATIT TE POPULLIT, ENDE PA PERGJIGJE❗️
  PRA NJE VIT E KATER MUAJ PA PERGJIGJE❗️
  SI E NBYLLI DOSJEN SUZANA CENA❓

  KY INSTITUCION QE MBAN EMRIN “ AVOKAT I POPULLIT”NUK I SHERBEN POPULLIT❗️

  ADMINISTRATA NUK I SHERBEN POPULLIT NDAJ NDODHIN VRASJET QE I PACIN MBI KURRIZIN E TYRE, AMIIIIN

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim