Vrau 31-vjeçarin para një viti në Pogradec, arrestohet autori i dyshuar

March 24, 2015 18:22

Vrau 31-vjeçarin para një viti në Pogradec, arrestohet autori i dyshuar

Policia e Pogradecit ka ndaluar dhe arrestuar një person që dyshohet se ka kryer një vrasje para një viti. Bëhet fjalë për shtetasin Dhimitër Gjyli, i cili sipas policisë ka vrarë shtetasin Shkëlqim Topalli, 31 vjeç në fshatin Propisht në datë 12.03 2014.

Policia ka ndaluar edhe shtetasin M.Çollaku 31 vjeç, pasi dyshohet se është bashkëpunëtor në krim.

Nga hetimet e policisë rezulton se vrasja është bërë për një konflikt pronësie.

March 24, 2015 18:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*