“Vrava tre vajzat e mia”/ Telefonata që ngriti në këmbë policinë në Austri, 3 të mitura gjendet të pajeta në shtëpi

October 17, 2020 17:11

“Vrava tre vajzat e mia”/ Telefonata që ngriti në këmbë policinë në Austri, 3 të mitura gjendet të pajeta në shtëpi

Në Austri ka ndodhur një e ngjarja e rëndë pasi tre vajza të vogla janë gjetur të vdekura në shtëpinë e tyre dhe sipas mediave të huaja policia dyshon se pas ngjarjes fshihet nëna e tyre.

Ngjarja e rëndë ditën e sotme rreth orës 05:20 të mëngjesit, dhe policia është njoftuar nga nëna, dhe policia është njoftuar nga nëna. “Një grua 31-vjeçare telefonoi policinë në 5.20 të mëngjesit të Shtunën duke thënë se ajo kishte vrarë fëmijët e saj dhe donte të vriste veten”, tha policia e Vjenës.

Oficerët shkuan në një apartament ku edhe arrestuan gruan e cila u gjet me disa plagë. Trupat e tre fëmijëve, 9, 3 dhe 8 muajsh, u gjetën pajetë në vendin e ngjarjes. Nëna i tha policisë se donte të bënte vetëvrasje, por motivet për një ngjarje të tillë janë ende të panjohura.

Vajza e tretë, e moshës 9 vjeçare, u dërgua në një spital për reanimacion, por mjekët nuk e shpëtuan dot. Sipas policisë mendohet se vajzat kanë vdekur nga asfiksia.

h.b/dita

October 17, 2020 17:11
Komento

1 Koment

  1. Hipokrati October 17, 17:16

    Të fala satëme edhe ty!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim