Vret gruan se nuk pushonte së qeshuri me të

July 29, 2017 12:56

Vret gruan se nuk pushonte së qeshuri me të

Një burrë akuzohet se ka vrarë të shoqen sepse, sipas rrëfimeve të dëshmitarëve, “nuk pushonte së qeshuri me të”.

Sipas “BBC” ngjarja e rëndë ka ndodhur në një kroçere në shtetin amerikan të Alaskës.

Kenneth Manzanares akuzohet se ka vrarë të shoqen 39-vjeçare, trupi i së cilës u gjet me plagë në kokë në kabinën e tyre. Ai u arrestua pasi agjentët e kapën teksa ishte me gjak në duar dhe rroba.

Media amerikane e ka identifikuar gruan si Kristy Manzanares, nga Utahu në SHBA.

Sipas dokumentave të paraqitura në gjykatë, dëshmitarët që hynë në kabinën e çiftit para agjentëve të sigurisë kanë thënë se e kanë parë 39-vjeçarin duke tërhequr trupin e viktimës drejt ballkonit.

Dëshmitarët më pas e kapën gruan nga kyçet dhe e tërhoqën sërish brenda.

Kur e pyetën se çfarë kishte ndodhur, i dyshuari raportohet të jetë përgjigjur se ajo “nuk pushonte së qeshuri me mua”.

Ndërsa gjatë kontrollit të agjentëve të FBI-së në kabinë, ai raportohet të ketë thënë se “jeta ime mori fund”.

Incidenti ka ndodhur mbrëmjen e të Martës në Kroçerën Emerald Princess, e cila u largua nga porti i Seattles të dielën me 3400 pasagjerë për një udhëtim një javor./tvklan.al

July 29, 2017 12:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim