Vret veten me çifte 79­-vjeçari

September 2, 2016 17:06

Vret veten me çifte 79­-vjeçari

Një 79-­vjeçar nga Gjirokastra i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike.

Dje pasdite, në lagjen “15 Shtatori”, është vetëvrarë me çifte shtetasi me inicialet V. R në oborrin e banesës .

Policia ka njoftuar se viktima ishte zgjuar herët në mëngjes, ku rreth orës 06.00 teksa familjarët flinin dhe ka shkrepur armën e gjahut, e cila rezulton me leje.

Nga hetimet paraprake dyshohet se vetëvrasja është kryer në gjendje të rënduar psikologjike, pasi prej disa kohësh vuante nga depresioni.

September 2, 2016 17:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*