Vritet Lavdrim Muhaxheri?

January 25, 2015 21:28

Vritet Lavdrim Muhaxheri?

Gazetarja e njohur britanike-libaneze, Hala Jaber, ka shkruar në Twitterin e saj, se është vrarë Abu Abdullah Kosova, që është pseudonimi i Lavdrim Muhaxherit.

Jaber e ka ilustruar lajmin me një foto të Lavdrim Muhaxherit, ndërkaq ‘tweet’-i i saj është bërë ‘retweet’ nga zv. ministri i Jashtëm i Kosovës, Petrit Selimi.

Lavdrim Muhaxheri është bërë i famshëm në Kosovë për aktet e tij të djegies së pasaportës së Kosovës gjatë qëndrimit në frontin sirian kras ISIS-it, si dhe me fotografitë rrëqethëse me kokën e prerë të një të riu sirian.

January 25, 2015 21:28
Komento

14 Komente

 1. Trebeshina January 25, 21:43

  Ne te semes,u vonua shume!

  Reply to this comment
 2. KingBardhyl January 25, 21:44

  I lumte pushka kush te futi plumbin.Llum i kombit shqiptar.

  Reply to this comment
 3. TheAtheist January 25, 21:45

  I lumtë pushka atij që hoqi një jashtëqitje nga kjo botë! Sa më shpejt edhe të tjerëve që kanë mbetur. O burra me vrap se po ju presin virgjëreshat atje lart! Çohuni dhe luftoni për të rregulluar vendin tonë që po shkatërrohet çdo ditë!

  Reply to this comment
 4. Call of Duty January 25, 21:58

  Me shokë të tjerë nga pas. Faleminderit Kurdeve që po na pastrojnë territorin.

  Reply to this comment
 5. enea January 25, 22:43

  Albania prodhon terrorists, Kosovo me sakte

  Reply to this comment
 6. PC January 26, 04:45

  Nje plehre terroriste me pak, tani dielli ndrit me shume dhe ajri me i paster.Vdekje sa me te shpejte ketyre mbeturinave historike.Presim me shume lajme te ketij lloji.

  Reply to this comment
 7. lDaku January 26, 10:31

  Plehra.E vonoi edhe kaq.

  Reply to this comment
 8. dardan January 26, 12:26

  Jashteqitje e kombit Shqiptar e more ate qe meritoje.

  Reply to this comment
 9. Lul January 26, 14:10

  Iku dhe i forti i kobanes, flamuri gjysme shtize….nese kosova ka nga ky kointigjent mos hezitoni regjistrimin tek Milazim Krasniqi, pagesa eshte lek ne dore…ah mor kosovar fajn e ka amerika qe per hir te asaj minjere( trepqes) ju hoq dajakun qafe.

  Reply to this comment
 10. nivle January 26, 19:11

  Nje legen me pak. Nje terrorist m,e pak

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*