Vritet me kallashnikov 18-­vjeçari në Pogradec

September 13, 2016 18:21

Vritet me kallashnikov 18-­vjeçari në Pogradec

Një 18-­vjeçar është vrarë me kallashnikov në Pogradec. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në rrugën “Rinia”. Nga informacionet e para mësohet se F.H., ka ndërruar jetë gjatë dërgimit në spital.

Pak pas ngjarjes, Policia ka arrestuar në kohë rekord autorin e vrasjes.

Policia bën me dije se ngjarja ka ardhur pas një konflikti për motive të dobëta.

Autori i dyshuar i ngjarjes, është larguar nga vendngjarja, por si rezultat i reagimit të shpejtë të shërbimeve të policisë është kapur dhe shoqëruar në ambjentet e Komisariatit së bashku me armën e krimit.

September 13, 2016 18:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*