Vritet me plumb në kokë emigranti shqiptar në Athinë

August 15, 2018 10:46

Vritet me plumb në kokë emigranti shqiptar në Athinë

Një shtetas shqiptar është gjetur i vrarë me plumb në kokë në Athinë. Sipas mediave vendase, viktima është 36 vjeç, ndërsa identiteti i tij nuk është bërë me dije.

Trupi i tij i pajetë u gjet në kryqëzimin e rrugëve Makris dhe Parnithos në lagjen Kypseli. Shkaqet e kësaj ngjarjeje nuk dihen, ndërsa policia ka nisur hetimet për të zbardhur krimin e rëndë.

o.j/dita

August 15, 2018 10:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*