Vuçiç reagon për fitoren e Serbisë në Shqipëri

October 8, 2015 22:02

Vuçiç reagon për fitoren e Serbisë në Shqipëri

Reagimi i parë pas përfundimit të ndeshjes ka ardhur nga Kryeministri i Serbisë i cili ndoqi ndeshjen nga Beogradi.

Me një postim në Twitter sapo përfundoi ndeshja, Vuçiç përgëzoi ekipin e Serbisë për fitoren, të cilën e quajti fitore të rëndësishme.

“Urime për futbollin tonë, e meritoi fitoren dhe një lojë e ndershme që tregoi ndeshja sonte”, Kryeministri i Serbisë Vuçiç në Twitter.

October 8, 2015 22:02
Komento

8 Komente

 1. Trimi October 8, 22:14

  I lumte Rames e majti fjalen presjon tifozave veq me u duke qeveria ti Europeane

  Reply to this comment
 2. nostradamus October 8, 23:12

  Sindroma minutit te ”fundit” shtese ! Turp per ekipin tone !!!!

  Reply to this comment
 3. mirel October 9, 01:33

  Sot ne fushe fitoi me I miri.
  Vete Vucic uron fitoren e sportit me shume te drejte, ndersa ne shqiperi sporti eshte nje biznes I felliqur I qeverise dhe federates.
  Te ne nuk stimulohet lojtari I mire, po rendin pas lekut si qente pas plerave ose si policet pas makinave.
  Ky eshte rezultati
  nje ekip serioz kerkon investim serioz tek talentet dhe pergatitje serioze, jo pazare lekesh.

  Reply to this comment
 4. fanol bardhi October 9, 01:47

  Doli miu nga kanalizimi per te folur diqka. …

  Reply to this comment
 5. Azemi October 9, 07:27

  Mos u merziteni si gjithe andej!!!!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*