Xeni i kthen dhe macen Sadijes

August 11, 2015 12:15

Xeni i kthen dhe macen Sadijes

Pas kalit, Shkëlzen Berisha i kthen edhe macen ish­bashkëshortes së tij.

Kjo gjë bëhet me dije nga vetë Sadije Berisha.

“Edhe macja e Medinës është kthyer në shtëpi. Familja jonë është e kompletuar sërish. Na presin ditë të lumtura,” shkruan ajo në Facebook.

Sadija bëri një luftë të gjatë me Shkëlzenin, pasi ky i fundit pas ndarjes, nuk pranonte që t’i kthente asaj kalin dhe macet.

11062099_479354032244483_363617373747692257_n

August 11, 2015 12:15
Komento

4 Komente

 1. iliri August 11, 12:26

  E ktheu macen se vendin e maces e zuri Armina

  Reply to this comment
 2. riti August 11, 13:25

  pune kuajsh ,pune macesh ,pune qensh e mbi te gjitha pune leksh ,

  Reply to this comment
 3. Kopaçe August 11, 15:40

  Zeni sy peshkaqeni. Kinat .. ta … befte Liri Sllobodanken…se bashku me Kuç e Maç qen mace gomare .. jo se gomari na duhet per Arminen se ka kerkesa missi…

  Reply to this comment
 4. Ballisti. August 12, 07:38

  I lutem Sadijes, grua-kusherires se Xenit,nje mace t’ia fale Sales, xhaxha-vjeherrit,kryelevendit, qe nuk pushon se reni legenit se qysh kur i pat humbur lopa rrershqiti te gropa dhe, kur doli, u ngjit ne kupole,nuk pushoi duke fole, e qelbi vendin me pordhe.Dikur kemi qene kundershtare, une ballist e ai komunist,une me Hitlerin, ai me Enverin,por u bashkuam nje dite,ta maskonim pushtetin e ferrit dhe ne morem para e pasuri duke perzene popullin ne arrati. Rrofte Sala i karraduzes, i drejte si leqet e terkuzes,demokrat i dores se pare,shpifes,hajdut,vrastar!Rrofte dhe Makar Uku bashke me qente e rruges,qe vjen pas Sales dhe voton per copen e bukes!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*