Xhelal Mziu (pa daulle) duke ndjekur Shqipëri-Zvicër

June 12, 2016 18:31

Xhelal Mziu (pa daulle) duke ndjekur Shqipëri-Zvicër

Një nga ndjekësit e Kombëtares shqiptare në Stadiumin Lens në Francë ka qenë edhe kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu.

I veshur me ngjyrat kuq e zi, Xhelal Mziu nuk ka marrë me vete daullen.

Mbetet për t’u parë, nëse pas kthimit në atdhe, Xhelal Mziu do të inaugurojë Rrugën e Lensit

June 12, 2016 18:31
Komento

3 Komente

 1. Bedri June 13, 12:47

  Ah ju te Dita keni pjerdhur fare! Kur beni dhe ju gazete…

  Reply to this comment
 2. lato June 13, 17:17

  Ylli Rakipi i komunes barmash

  Reply to this comment
 3. vezhguesi June 13, 17:38

  Pse nuk thua qe shoqerohet edhe nga Ylli Rakipi.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*