Ylli Manjani: PD kërkon goditjen e LSI-së, pasi ka frikë nga rritja e saj. Por Berisha s’na tremb dot

March 13, 2015 09:38

Ylli Manjani: PD kërkon goditjen e LSI-së, pasi ka frikë nga rritja e saj. Por Berisha s’na tremb dot

Ylli Manjani thotë se PD kërkon goditjen e Ilir Metës dhe LSI-së, pasi ka frikë nga rritja e saj elektorale.

Për këtë arsye, sipas tij, kanë stisur atentatin e porositur nga Ilir Meta, për vrasjen e Tom Doshit dhe Mhill fufit.

Protesta e opozitës është çështja e tyre.

Nuk mund të jap mendim nëse pati apo jo sukses pasi nuk e di kush ishte qëllimi i saj.

Partia Demokratike kërkon të godasë LSI-në dhe Ilir Metën.

Publikut i intereson që Prokuroria të ngrejë një hetim dhe kjo gjë është bërë.

Rritja elektorale e LSI-së është shqetësuese për PD-në dhe prandaj ka ardhur ky sulm politik dhe është stisur kjo ngjarje”, thotë Manjani.

PD ka mbetur peng i së shkuarës dhe Berisha nuk frikëson asnjë tani, pasi e majta e bashkuar ka një elektorat të konsoliduar”, tha Manjani.

March 13, 2015 09:38
Komento

7 Komente

 1. Gjilanasi March 13, 09:53

  Bukur e the edhe mbrëmë, tani më Shpellari nuk i frikson as sorrat, ai është para QMENDISË TOTALE shkaku i bashkimit të fortë të së majtës… shpresojm edhe me PDIU-n

  Reply to this comment
 2. beni March 13, 09:59

  Ju jeni parti shkerdhatash,qe ne nje form apo tjetr kerkoni te ruani vetem oligarket e rinj qe kerkojn te mbajn pushtetin vetem e vetem per ti shpetuar drejtesise aq te shkerdhyer qe ka zaptuar gjith shtetin mafjoz made in albanistan !
  Duke filluar nga kryetari juaj e deri tek ju i fotografise beni nje demagogji me mbeshtetsit tuaj njelloj si mbreterit kur u hidhnin ndonje koske atyre qe u vijne mbrapa!
  Troc un jam kundra saliut e djalit te enverit por ama spaska pas me te poshter se ju e kryetari juaj ai rama qe nuk la pa share majkon per pakezimit e djalit ne athine tek prifterinjte greke e deri tek braho nje funderine e sistemit komunist e nje manipulues faktesh ne drejtesin shqiptare!

  Reply to this comment
 3. ARGITA March 13, 10:18

  LSI ESHTE URAGAN , PS E PD NUK ECIN DOTE PA LSI

  Reply to this comment
 4. Ericson March 13, 11:56

  Shko keput qafen o cirak surrat panxhar, (avash se na trembe!) bashke me tet zot ,Ilir Muten…!

  Po kjo eshte taksa qe po paguan gallofi frikaman e pordhaman Edi Rama per t’u bere kryeminister bojaxhi e qe e lot si evgjiti daullen nje cope plaku kurrizdale Salih Rrahman Berisha!

  Reply to this comment
 5. Shoku ** Shpati ** March 13, 12:50

  Manjano , u kuptua shume mire mesazhi qe dha Rama juaj i vogel . Mesazhi ishte per Ramen e madh te PS-se nga Rama juaj i vogel . Po rriteni shume ne fakt , po fryheni si puna e atij mikut kur e ferkon …

  Reply to this comment
 6. Arben March 13, 14:55

  LSI = PARTI KRIMI.

  Reply to this comment
 7. Baba Ali Tomori March 13, 16:19

  LSI dhe Ilir Floriri e moren goditjen e pare. Tani ka vetem te tatepjete, deri sa t’i shohim te rrezuar per toke. Ike, Like, ike.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin