Yuri Kim fiton betejën me COVID, takon kreun e KQZ-së për zgjedhjet e 25 prillit

February 23, 2021 11:10

Yuri Kim fiton betejën me COVID, takon kreun e KQZ-së për zgjedhjet e 25 prillit

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka mundur që të fitojë betejën me Covid.

Pas shërimit, ajo ka nisur takimet për të diskutuar ecurinë për mbarëvajtjen e zgjedhjeve të 25 prillit.

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka zhvilluar paraditen e sotme një takim për rreth një orë me kryetarin e KQZ, Ilirian Celibashi.

Mësohet se në kuadër të diskutimeve kanë qenë zgjedhjet e 25 prillit.

Vetëm pak ditë më parë KQZ bëri një demonstrim të mënyrës së identifikimit biometrik.

Pajisja bën të mundur identifikimin e votuesit në kohë të shpejtë, ndërsa shmang votimin e dyfishtë.

Të gjitha palët politike sollën përfaqësuesit e tyre për te provuar pajisjen.

j.l./ dita

February 23, 2021 11:10
Komento

3 Komente

 1. Mbahjeni larg zgjedhjeve Ambasadoret e Huaj se na bene Gjemen si Arvizu me bashkine tirane ! February 23, 12:20

  Te shkume moaj instrument prishPune.

  Dijme se i sheruari nga Covid mbetet nji Trasmetues Virusi
  aktiv
  pra mendjen ne koke

  Attenczione ~ Attenzione ))))))

  Reply to this comment
 2. Laberia ime February 23, 15:07

  Sa shpejte e kaloi kimetia karavirusin..dhe pa çare byth fare.. fukarenjte i ben copa ky lanet virus nga te fortet dhe pasaniket i vene pordhet na 7..

  Reply to this comment
 3. Adih February 23, 17:49

  Ku ishim e ku jemi ,si gjithmone ne vend numuro .Pse nuk ngulet kembe z e nderuar KIM ,per sistemin zgjedhor ,konkretisht per tu hapur listat .Pse i leshuat ruge ,ketyre banditeve si PS ,LSI e PD .Keta te jeni e sigurte ,do minojne ,do i vjedhin votat ,nderjmet tyre ,per partite e reja qe jane te formuara koheve te fundit .Tek keto mbanim shprese ne populli ..Se kete bande te PPSH te ndare ne tre pjese e kemi provuar sot e 30 vite .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim