Zajmina shfaqet ndryshe në setin e ri fotografik (FOTO)

Redaksia Online January 20, 2013 12:48

Zajmina shfaqet ndryshe në setin e ri fotografik (FOTO)

Zajmina Vasjari sjell një set të ri fotografik, ku shfaqet me një model të ri flokësh. Vajza e spektakleve dhe muzikës duket e mrekullueshme me flokët e zinj të shkurtër, ndërsa forma fizike i lë pa fjalë të gjithë, në veçanti meshkujt.

1

 

2

356

 

Redaksia Online January 20, 2013 12:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*