Zbardhen emrat, kush janë tre ish-drejtorët që do të arrestohen

November 22, 2017 20:09

Zbardhen emrat, kush janë tre ish-drejtorët që do të arrestohen

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka lëshuar një urdhëarresti për ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, Jaeld Çela, në vijim të hetimeve për dosjen “Habilaj”.

Dy urdhërarrestet e tjera janë për ish-drejtorin e postës së Dhërmiut Sokol Bode dhe një zyrtar tjetër të lartë policie.

Urdhërarrestet i janë përcjellë policisë për ekzekutim.

November 22, 2017 20:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*