Zbardhen rastet e eksplozivit në Elbasan, dy në pranga

June 1, 2017 11:24

Zbardhen rastet e eksplozivit në Elbasan, dy në pranga

Policia e Elbasanit ka zbardhur dy rastet e eksplozivit të ndodhura së fundmi në qytet duke vënë në pranga dy persona.

Në sajë të operacionit të koduar “Eksplozivi” janë vënë në pranga Gentian Kllogjri, 38 vjeç dhe Thanas Thoma, 38 vjeç nga Elbasani.

Ata dyshohen se më 6 maj kanë vendosur lëndë plasëse në tokë poshtë mjetit në pronësi të F.V. Ndërsa më 22 maj dyshohet se i kanë vendosur lëndë plasëse në shkallët e një lokali në pronësi të L.D.

Vazhdojnë hetimet për kapjen e personave të tjerë të përfshirë në veprimtari kriminale.

June 1, 2017 11:24
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin