Zbardhet identiteti i viktimës që aksidentoi deputeti Aqif Rakipi

August 12, 2017 15:32

Zbardhet identiteti i viktimës që aksidentoi deputeti Aqif Rakipi

Zbardhet identiteti i viktimës së aksidentit të shkaktuar nga deputeti i PDIU Aqif Rakipi.

Viktima është Seit Sorra, 54 vjeç, lindur dhe banues në Kus, Kashar

54-vjeçari, që mësohet se ka qenë tregtar i zonës, ka qenë duke ardhur nga Durrësi në Tiranë dhe sapo ka zbritur nga një furgon ka tentuar që të kalojë rrugën jo në mbikalim por në autostradë, kur është përplasur për vdekje nga makina e deputetit.

August 12, 2017 15:32
Komento

1 Koment

  1. Arben August 13, 06:54

    LITARI LITARI LITARI LITARI LITARI LITARI

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*