“Do të vras ty dhe familjen”. Zbardhet kërcënimi dërguar Zgurit

July 5, 2019 14:03

“Do të vras ty dhe familjen”. Zbardhet kërcënimi dërguar Zgurit

“O m..t, do të vras ty edhe familjen tënde”. Ky ka qënë mesazhi që ka mbërritur në inbox-in e rrjetit social Facebook të kryetarit të KQZ-së, nga shtetasi E.Pjetrini.

Pas kësaj, Garda i ka rikthyer mbrojtjen Klement Zgurit, e cila i ishte garantuar edhe përpara procesit të votimit, së bashku me anëtarët e tjerë të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve.

Ai po ruhet aktualisht nga katër punonjës të Gardës së Republikës.

Ndërkohë, Klement Zguri po drejton mbledhjen e sotme të KQZ-së, ku në rend dite janë rezultatet e votimeve të 30 qershorit.

e.t./dita

July 5, 2019 14:03
Komento

15 Komente

 1. antonio July 5, 14:15

  Vetem lajm nuk eshte ky!
  Pjesa kryesore e nje lajmi nuk eshte konstatimi se cfare ndodhi,por mbi te gjitha A ESHTE ARRESTUAR KERCENUESI apo jo!
  Te tjerat jane mufka koti!

  Reply to this comment
 2. Errnst July 5, 14:22

  Gjuha e halabalut e pikorit frymezon militantet per keto palacolleqe dhe u jep mundesine ketyre si Zguri te perfitojne nga taksat tona.
  Njejte me gjuhen e Salit.
  Piktori modrn dhe reformatos medemek.
  Iu rofshin “cunat e tirones”

  Reply to this comment
  • Arber July 5, 19:00

   Errrrrrnst,
   Sa i squt qe mer smerlap.Po ket trapin beson ti? Kjo eshte nje forme protagonizmi per tu vete-faktorizuar kur sta ve njeri ne pordhe. Nuk ja vlen gjysma e lekut per nje vemje vicidoli si ky.

   Reply to this comment
 3. Amerikani July 5, 14:31

  Shikoni nga shqup se andej vjen kercenimi. Gjuhe talebanesh.

  Qe te fitosh statusin e talebanit sot duhet te plotesosh 3 kritere.

  1. Te jesh turkoshan
  2. Te jesh me PD
  3. Te jesh kunder Amerikes , reformes ne drejtesi dhe integrimit europian.

  Reply to this comment
  • Evropjani July 5, 15:11

   Te jesh me ISIS sot duhet te plotesosh keto kritere

   1. Te jesh Coban
   2. Te jesh adhurues i Bolshevizmit
   3. Te jesh qe ja puth Janulles para mbrapa mengjes , dreke dhe dark.

   Reply to this comment
   • Amerikani July 5, 15:54

    Evropjani , hiqi nga nje fraksion pikave te mia dhe shtoi dhe keto te tute. Jam dakort. 😉 qendrojne dhe keto te tute.

    Reply to this comment
 4. Elektricisti60 July 5, 14:53

  Kercenimi vjen nga Berisha dhe Meta 1000% askush tjeter pervec dy figurave ndyra qe duan te djegin,vendin e tyre per te shpetuar gjene e vjedhur dhe pislliqet e tyre ne kurriz te popullit.

  Reply to this comment
 5. Elektricisti60 July 5, 14:58

  Kercenimi vjen nga Berisha dhe Meta 1000% askush tjeter pervec dy figurave me te ndyra, qe duan te djegin,vendin e tyre per te shpetuar gjene e vjedhur dhe pislliqet e tyre ne kurriz te popullit.

  Reply to this comment
 6. Arben July 5, 15:46

  Hahahahahahahhhahahahah,

  ne listat e votimit kane firmosur 700,000 shtetas si

  pjesemarres ne votime.

  Neper kuti jane 800,000 vota, keshtu eshte puna

  me Zgurin.

  Rrofte partia, rofshin shoket edver e lalidhjer.

  Rrofshin pronaret kolonizatore te shqiperise.

  Rrofte populli shqipetar, trim dhe heroik

  Reply to this comment
 7. Truri i mykur July 5, 15:47

  Ne fb ka shume emra te reme, misid tyre mund te jete edhe ky Pjetrini qe nuk eshte gje tjeter vecse nje vegel qore e nje dore te zeze ne shqiperi, qe ka 30 vjet qe hedh gurin dhe fsheh doren

  Reply to this comment
 8. ETHEM LALAJ July 5, 16:20

  KTO JANE SMS TE TIPIT BABALE TE SAJUARA NGA SALIZMI PER TE NXIRE QEVERIN E E.RAMES,SHQIPERINE.NUKSE ZGURI KA DEMTUARE KQZ,PS APO QEVERIN.AI KA NJE VOTE DHE AQ.AI RRI KOT ATY,VEÇSE TE VOTOI KUNDER DHE TI BONDET OPOZITES.
  – ME KTO MANOVRA TE TURPESHME SALIZMI NUK VJEN KURRE NE PUSHTET.
  -PD DUHET TE RIBEHET PA SALIZMIN DERI NE 2021.POR KUR SHOF SE PREJ TYRE NUK KA ASNJE REFKEKTIM,POR SHPIFJE E SJELLJE TALEBANESH,KJO BEN QE SALIZMI PO E ÇON PD NE ASFIKSI TOTALE.
  -ME 20 % TE VOTAVE E KUNDER SHBA+BE,PD KA MARR FUND.

  Reply to this comment
 9. spata July 5, 18:21

  Me nje llogjike te thjeshte Zguri ska perse te kercenohet per shka te detyres .Ai z’ben problem ne ate komisjion . Cfaredo qe te beje, para nje komisjoni, ne fund e vendosin votat .As i ka shkuar ndermendje, kujtdo nga Mazhoranca, apo simpatizantet e socjalistve, qe te kryej nje veprim ku vlera e ketij Kryertari eshte 1 perball 4 antarve .
  Historine e politikes eliminuse, te vrasjeve ,vjedhjeve e kercenimeve duhet ta gjejme tek Pd . Nuk gaboje te ze ne goje te ndjeret ,Pshko ,Trebicka , Hajdari ,Olldashi,Ikonomi e shume te tjere qe flasin pa ze per vendimet e krereve kryesor te Pd e ne vencati te K/Kriminelit bajges Sali .Kot allakateni e shqtesohet, opinjoni publik e shteteror , per kete plehun ne krye te KQZ se . Dihet kush e ka ne shenjester.Emrin ne fb skini per ta mesuar kurre .Ka vetem nje mundesi. Se nga eshte derguar gjendet nga sherbimet sekrete kompjuterike te interrnetit .Mund te jete derguar dhe nga lokalet e interrnet kafe .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim