Zbardhet vjedhja e 30 milionë lekëve në Berat

March 18, 2018 12:29

Zbardhet vjedhja e 30 milionë lekëve në Berat

 

Policia e Beratit ka mundur të zbardhë vjedhjen e 30 milionë lekëve të vjetra në një banesë, duke arrestuar autorin.

Sipas policisë, është sekuestruar edhe shuma e parave të vjedhura. Autori është Ermal Xhafa 34 vjeç, i cili kishte vjedhur banesën e 37-vjeçarit me iniciale I.N.

Xhafa kishte hyrë nga dritarja e banesës dhe pasi mori 30 milionë lekë të vjetra, u largua qetësisht.

a.s/dita

March 18, 2018 12:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*