Zblohen të tjera foto të “policit masturbues” nga Malësia e Madhe

February 12, 2019 15:00

Zblohen të tjera foto të “policit masturbues” nga Malësia e Madhe

Publikohet një tjetër imazh i turpshëm i efektivit të policisë në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti.

Pas nxjerrjes së videos ku ai bënte akte të turpshme, të cilat ia dërgonte më pas një 15-vjeçareje, tashmë publikohet një foto e tij, e dyshuar se është përdorur për të njëjtat qëllime.

Imazhi është realizuar në një ambient shtëpie.

Sipas një deputeti të opozitës ai ishte larguar më herët nga policia pasi u akuzua për tentativë përdhunimi, por është rimarrë më pas.

“Efektivi B.B. ishte larguar nga Policia e Shtetit për tentativa përdhunimi. Shumë prej tyre e kanë denoncuar në komisariat, por policia i ka shpërfillur. Disa prova dhe video më kanë ardhur në inbox nga punonjës policie dhe janë neveritëse” – shkruan deputeti që ka publikuar foton e mëposhtme:

k.a. / dita

February 12, 2019 15:00
Komento

8 Komente

 1. BLACK SWAN February 12, 15:06

  serioz ky deputeti ??
  ky i kishte vidiot e ktij dhe lejonte që të ishte ende polic, të përfaqësonte Shqipeërinë e shqiptarët që votojnë deputetin ,demek ligjvensin ?!

  qenefi i Saliut i di kto që deklaron deputeti tij ???
  po pse nuk e beri problem më parë ky deputeti, apo priste që ti vente dhe vajzeës sëtij ????

  DITA, po ti çe mban anonim ktë depuleshin ??
  qenefi kryeopozitar nuk hezitoi të ekspozonte një 13 vjeçare, ju na zini merak për emrin e QELBEËSIRAVE,
  PIS MILET !!!!

  Reply to this comment
  • Qaniu February 12, 17:02

   O figure, polici eshte perjashtu nga policia ne kohen e saliut per pislliqe. Dhe e moren rilindasit perseri ne 2015. Mos te duket koha e haxhi lleshit qe deputeti te heq policet nga puna.

   Reply to this comment
   • BLACK SWAN February 12, 18:29

    Qano,
    ka një vendim gjykate që e ka kthyer policin në punë, e sidoftë kush ka firmosur ta kthejë aty, të futet andej nga ka dalë, të rrrrrrrilindë dmth,
    por nqs një deputet del e thotë që kisha djeni për vidiot e tij por heshta,
    1- quhesh bashkpuntor në krim (materialin duhet ta niste e pakta në prokurori, e pakta) ose te qenefi dixhital

    2 vidiot i ka bër për Salinianin personalisht se e di që argëtohet 😛
    dmth jashtë orarit të punës, dhe mund të jetë përsëri polic,
    kurse deputeti për mesazhet erotike duhet të dalë jashtë nga parlamenti, sepse i shkruan në orarin që e paguajnë shqiptarët për të punuar…

    dhe mos e përçmo aq shumë Haxhi Lleshin, se ka qenë bashkë në një parlament me Saliun, po ai të paktën iku vetë, pa u bër palaço mediatike 😉

    Reply to this comment
 2. Per cfare i nxirni keto foto ? !!! Kjo eshte neveri jepuani organeve kompetente ! February 12, 15:26

  Edhe keto foto i duheshin publikut !!! Media e neveritshme ! Me llogjike perse i botoni keto foto ? Jane te veritshme ! Keto foto jane vetem per organeve te prokurorise si prove dhe jo per lexuesit ! Media e neveritshme ! Nuk ka as etik dhe as estetik kulture ne media !

  Reply to this comment
 3. **** February 12, 16:46

  Ky si gjithe burrat shqiptare, mendjen e kane vetem te bilja. Ashtu , me duar ne xhepa i ke gjithe diten duke mbajtur bibilushin ne dore. Gjynah qe veshin rroba, duhet ti lesh lakuriq neper pyll te merren me arinjte.

  Reply to this comment
 4. mirel February 12, 17:18

  Shoke qytetare, shtetare, nuk keni pse keqkuptoheni.
  Ky eshte versioni i fundit i Mikelanxhelos. Te pakten polici jone paska talent per..kryeminister

  Reply to this comment
 5. Mendimi jo profesionist February 12, 17:30

  Kush nga ju gazetaret ka qejf te shohe kete pervers qe nuk po lini rast pa i bere publicitet.Turp.

  Reply to this comment
 6. Adih February 13, 00:19

  Ah more deputet legen . Kjo eshte pa ze dhe pa levizje ,eshte e montuar ???? Sa shpejt haron ti ore “Opozitar ” qe Saliu ndihmoi liken nga cepani nga burgu ,ku e pame me ze dhe figure ,duke fituar gjygjin 5 me 0 .Pamvaresisht shurruan ekspertizen e FBI ,dhe me fal se e harrova dhe ky Ramushi , vellai real i joti o “opozitar ” deputet ,jashte deshires se kokpalareve popull ,na i vuri LIKEN president .Po tallen me te gjithe ,kokpalaret me ju ,ore gjoja “deputeti i opozites” .Shko e pirdhu z Deputet ,mos u tallni me ne ,por tallu me robte e tu qe ke ne shtepine tende.Mjaft me .Ky polici ordiner idiot i semure , eshte pasqyra e u juaj e te gjitheve pa perjashtim . .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*