Zbriti për të bërë foto, makina përplas turistin në Elbasan (Foto)

June 12, 2019 19:09

Zbriti për të bërë foto, makina përplas turistin në Elbasan (Foto)

Një turist ukrainas është plagosur, pasi e përplasi një makinë në aksin Elbasan-Librazhd.

Ai kishte ardhur me pushime në Shqipëri me një rulot dhe kishte ndaluar buzë rrugës për të bërë një foto të tunelit pranë Xibrakës.

Ndërsa një automjet tip ‘Benz’ që u fut në parakalim në këtë pjesë të aksit humbi kontrollin dhe e mori përpara turistin që kishte zbritur duke e plagosur.

Ndërkaq policia ka nisur hetimet duke shoqëruar drejtuesin e makinës.

l.h/dita

June 12, 2019 19:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*