Zbulohen fotot e Metës, ja ku po pushon presidenti i Shqipërisë

August 12, 2017 13:28

Zbulohen fotot e Metës, ja ku po pushon presidenti i Shqipërisë

Kanë qenë të shumtë politikanët që janë fotografuar këtë verë në plazhin e Dhërmiut kryesisht. E gjithë qeveria pothuajse, deputetë të majtë dhe të LSI-së, kanë preferuar bregdetin e Jugut.

Ndërkohë kemi qenë kuriozë për të ditur se ku mund të jetë duke kaluar pushimet Presidenti Meta. Dimë që për Presidentin dhe Kryeministrin ka dy rezidenca qeveritare, një në Dhërmi dhe një në Vlorë. Mirëpo tek asnjëra prej tyre nuk u pa Presdenti.

Dhe e dini ku e gjetëm? Te shtëpia e tij te Gjiri i Lalëzit.

v8

Atë që bën përherë. Pra Meta, edhe pse President, nuk ka ndryshuar asgjë nga zakonet e tij të përvitshme. I nxirë në maksimum, Meta është shfaqur i relaksuar në shezlongun e tij dhe i shoqëruar nga ndonjë mik apo eksortë, nuk e dimë me siguri.v7

Në këtë mënyrë, Meta po bën pushime të vërteta, larg edhe prej kolegëve të tij, ku siç dihet, do të ishte e pamundur të mos flasësh për politikë. / Panorama

August 12, 2017 13:28
Komento

8 Komente

 1. Arber I August 12, 13:42

  Aty pushon edhe shume i respekturi i tij, Berisha

  Reply to this comment
 2. Pinoçet August 12, 14:18

  SHPJERENI SI EGZEMPLAR APO KANIBAL NE NDONJE KOPESHT ZOLOGJIK TE BOTES….

  Reply to this comment
 3. ish gjuetar Rrushkull August 12, 14:32

  Dikur aty ka qene rezervat gjuetije per fazane tani eshte kthyer per derra…ngrihuni dhe bjeruni

  Reply to this comment
 4. Salamandra August 12, 15:07

  Aty vertet ku sorrat dhe laraskat nxihen me teper

  Reply to this comment
 5. Ladi August 12, 15:12

  Aty pushova edhe une dhe ne mengjez e shikonim ne s’y njeri tjetrin kur benim xhiron e mengjezit, une me te dashuren ai me dy bodyguard po pa te dashuren……

  Reply to this comment
 6. Presidenti i Republikes se KokePalareve: August 12, 16:08

  Pershendetje ore kokepalare,
  Mire kokat ja u lava une me Saliun,por te pakten bythet lani vet…!

  Reply to this comment
 7. C'a bohet kshtu August 12, 16:50

  Duket qe ka qene sportist Ilir Novruzi shikoni cfare formash badiboll-dingu ka, nuk e dime ka qene shtangist apo pjese e sportit ne “hedhjen e shurres”.
  Pushime te “mbara” ne token e “xanun” trashegim nga Rexhepi, me vile te ndertuar me bordero (bordello) Shteti, po tranvestiten Mona ku e ke.

  Reply to this comment
 8. asd August 12, 18:29

  Nga shtanga e dikurshme nuk ka ngelur asnje shenje.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*