Zbulohen parcela të gatshme për mbjelljen e 15 mijë rrënjë kanabis në Fushë Arrëz

June 3, 2016 09:36

Zbulohen parcela të gatshme për mbjelljen e 15 mijë rrënjë kanabis në Fushë Arrëz

Policia e Pukës ka identifikuar kultivuesit e parcelave me kanabis në Fushë Arrëz ku u sekuestruan dhe asgjësuan me djegie 9 mijë rrënjë kanabis.

Gjithashtu policia zbulon dhe parcela të cilat ishin bërë gati për të mbjellë dhe 15 mijë rrënjë të tjera në fshatin Srriqe

Mësohet se tashmë kultivuesit janë shpallur në kërkim ndërsa policia vijon aksionin kundër kultivimit të lëndëve narkotike

June 3, 2016 09:36
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*