Zbulohet emri i James Bondit të ri?!

August 12, 2018 20:56

Zbulohet emri i James Bondit të ri?!

Idris Elba mund të jetë 007 i ardhshëm.

Vetë aktori ka postuar në “Twitter” një mesazh të koduar, që të lë të mendosh se ai mund të jetë James Bondi i ri.

Pak ditë pas disa thashethemeve se një prodhues i serisë i ka propozuar atij që të bëhet 007 i ri, Idris Elba ka shkruar në rrjetin social: “Emri im është Elba, Idris Elba”.

Fansat e konsiderojnë këtë si një sinjal se ai mund të jetë James Bondi i ri, pasi të largohet aktori Daniel Craig.

Që në 2014-n ka pasur në fakt zëra që e lidhnin aktorin e njohur me rolin e Bondit, por ai asnjëherë nuk i ka konfirmuar dhe as nuk i ka pohuar.

Seria e famshme ka nisur në vitet 1960 me Sean Connery në rol dhe filmi i ri Bond do të dalë në kinema në tetor 2019, drejtuar nga Danny Boyle.

s.a/dita

August 12, 2018 20:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*