Zbulohet laborator heroine në Has, 5 të arrestuar

October 19, 2018 12:46

Zbulohet laborator heroine në Has, 5 të arrestuar

Një operacion i madh po zhvillohet në disa fshatra të Hasit, ku sipas të dhënave paraprake është zbuluar një laborator heroine.

Sipas burimeve, në laboratorin e Hasit janë gjetur 150 kg opium, lënda e parë për përgatitjen e heroinës.

Gjatë këtij operacioni janë arrestuar pesë persona, V .B, F C, XH.SH, M.SH dhe A.SH.

Aksioni po zhvillohet në kuadër të operacionit Forca e Ligjit.

Policia e Shtetit është e mbështetur nga FNSH.

Pritet që drejtues të lartë të Policisë të japin rezultatet e këtij aksioni.

o.j/dita

October 19, 2018 12:46
Komento

3 Komente

 1. Shkopi i Flamurit October 19, 17:42

  Po të gërmoni edhe pak atje , do të zbuloni fytyrën e fëlliqur të spiunit të Beogradit , shkopit të flamurit , që
  drejton këtë ” biznes” në ato anë !

  Reply to this comment
 2. Shkopi i Flamurit October 19, 17:47

  Muli i Nokës është specializuar në Beograd dhe prodhon mall cilësor (Heroinë) , është më i shtrenjtë , por shumë fitimprurës !

  Reply to this comment
 3. Fahriu October 19, 17:52

  kujdes Mulin

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim