Zbulohet motivi i vrasjes së 60 vjeçarit në Kosovë

October 26, 2017 20:15

Zbulohet motivi i vrasjes së 60 vjeçarit në Kosovë

Një 60 vjeçar është vrarë mesditën e sotme në fshatin Sharbanë, Prishtinë dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Sipas burimeve mësohet se 60 vjeçari me inicialet SH.R është vrarë për një copë toke nga nipi i tij.

Ndërkaq autoritet e Kosovës kanë arrestuar 5 shtetas si të dyshuar të krimit.

Policia ka konstatuar se ka të bëjë me vrasje dhe plagosje, ku nga arma e zjarrit janë plagosur viktimat:

F.R , 33 vjeç mashkull, shtetas i Kosovës

Xh. R, 30 vjeç, mashkull, shtetas i Kosovës, të cilët janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

October 26, 2017 20:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*