Zbulohet një parcelë me 145 rrënjë kanabis në Vlorë

May 20, 2017 13:29

Zbulohet një parcelë me 145 rrënjë kanabis në Vlorë

Policia e Vlorës ka zbuluar dhe më pas asgjësuar një parcelë me 145 bimë kanabis sativa në fshatin Dukat, pranë “Parkut Kombëtar të Llogarasë”.

Sipas policisë, bimët narkotike ishin të sapo mbjella në pronë publike pa pronarë me lartësi deri në 4 cm, të cilat u asgjësuan me shkulje dhe copëtim.

Policia po punon për zbulimin dhe kapjen e autorëve përgjegjës.

May 20, 2017 13:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*