Zbulohet shkaku se pse u dogj autobusi në Krujë

May 27, 2016 13:34

Zbulohet shkaku se pse u dogj autobusi në Krujë

Hetimet paraprake të djegies së autobusit në qendër të Krujës sot, bëjnë të ditur se djegia ka qenë aksidentale dhe se shkak i marrjes së tij flakë, ka qenë sistemi elektrik.

Mësohet se është identifikuar pronarja e autobusit, Katerina Jonuzaj nga Vlora, e cila do të merret në pyetje për gjendjen teknike të mjetit që mori flakë sot.

May 27, 2016 13:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*