Zbulohet “tradhtari” brenda PS që punoi për PD

January 7, 2018 10:04

Zbulohet “tradhtari” brenda PS që punoi për PD

 

Ditën e djeshme, gjatë Asamblesë së Partisë Socialiste, Taulant Balla foli për një “tradhtar” që sipas tij nga punuar kundër Partisë Socialiste.

Gazeta Shqiptare shkruan se personi të cilit iu referua Balla është Shpend Barameta, i cili sipas socialistëve punoi në favor të kandidatit të PD-së në zgjedhjet e pjesshme për bashkinë e Kavajës.

“Kemi filluar procedurat e marrjes së masës disiplinore për një anëtar të Asamblesë Kombëtare, i cili në fushatën e fundit zgjedhore, sipas pikës ‘ç’, të statutit nuk ka dhënë kontribut për forcën tonë politike. Ka dhënë kontribut për një parti tjetër në zgjedhje”, u shpreh Balla.

January 7, 2018 10:04
Komento

5 Komente

 1. nipi A.Rustemit January 7, 10:22

  O IDJOT!
  Per ke PS flet per psartine bordello qe shkerdheu Nano pa lindur dhe me pas e nderzeu like floriri e ku ne krye te saJ JANME :Naçi,.Baçi.Muçi,Kaçi Luçi qe i deskrititoi nano bordello si te korruptuar e ne krye klini nje bojaxhi qe 27 vjet ne krah te krriminelit salio flet kunder kAmunizmit luftes te shkuares heroike e te lavdishme te nje populli me emerin Edvin çamçakizi????

  Reply to this comment
 2. Mark .U.K January 7, 10:46

  O Balla vetem Berisha ju ka thenate qe ju meritoni.

  Reply to this comment
 3. intelektuali January 7, 11:17

  Filluan keta mafioze komuniste me TRADHTARE dhe ARMIQ brenda Partise si ne Kohen e Qepes te Partise se Punes.

  PO PSE ME ENVERISTIN TAULANT BALLA QE EMEROI NIPIN E ENVERIT NE LABORATORIN E TIJ TE KOKAINES NE XIBRAKE DO TA COJE EDI RAMA SHQYPNINE NE BE?

  Reply to this comment
 4. Arbeni January 7, 13:27

  Ejani or mendimtaret e Rilindjes e na e shpjegoni ca ne popullit te thjeshte kete “zbulim” qe ka bere ky Kryetari Grupit parlamentar te PS, Sek. i Pergjithshem i PS, Kryetar a N/Kryetar Asambleje te Rilindjes, Kryetar i delegacionit parlamentar tonit ne BE (!) etj, etj poste pa fund qe ka ky derri i Librazhdit shoku Ball Palla!
  Apo e shihni qe eshte fare Derr nga trute dhe i thoni Amin vetem se lepin Non-Stop bythen e Krye-karit Rama.

  Reply to this comment
 5. FORSTER January 7, 14:41

  O zoti Tauland ,kane shume te drejte ,keta komentusit me siper ,por ju merri akoma ,me lufte klasash kur ne e hoqem qe ne 90-ten,le qe ku te lene Fatos -Nano,Sali-Berishajt ,ILIR-META,EDVIN -RAMA e comp.Qe te eci perpara ,ai vend dhe te futet ne “BE”,se kane hallin e PASURISE qe kane vjedhur dhe e perdorin popullin Shqipetar si gur shahu ,vetem ne Kohen ,e ZGJEDHJEVE.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin