Zbuloni sa e pasur është këngëtarja Rita Ora, vetëm 27 vjeç

May 15, 2019 20:15

Zbuloni sa e pasur është këngëtarja Rita Ora, vetëm 27 vjeç

Rita Ora, është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm të muzikës.

27-vjeçarja është listuar në njerëzit më të pasur dhe emri i saj përmendet në “The Sunday Times Rich List”.

Sipas të dhënave, pasuria e Rita Orës kap shifrën e 18 milionë eurove, pasuri e fituar nga albumet e saj si dhe kontratat fitimprurëse me firmat e njohura të veshjeve.

 

b.b/dita

May 15, 2019 20:15
Komento

1 Koment

 1. anticensurë25642654 May 17, 10:39

  uau
  vetëm 18 mln??
  unë thashë e ka kapur miliardin!!
  sidoqoftë i gëzoftë me djersën e saj i ka nuk i ka vjedh me tendera!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*