Presidenca ripërmend videot: Dvoran, mblidh mendjen, ruaj qetësinë

December 12, 2019 16:58

Presidenca ripërmend videot: Dvoran, mblidh mendjen, ruaj qetësinë

Fill pas deklarates së Ardian Dvoranit, ka reaguar edhe Presidenca.

Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook” i bëhet apel kreut të KED të mos dëmtojë provat pasi “do rëndosh më shumë pozitën tënde”.

“Dvoran, ruaj qetësinë dhe mblidh mendjen! Të lutem mos dëmto provat se do rëndosh më shumë pozitën tënde! Më thonë gazetarët se paske publikuar dhe një video? Shumë mirë! Ruaj qetësinë me videot, se publikimi i tyre nuk ka filluar akoma! Ne e dimë që ty të kanë ngatërruar në anglisht, por do të sqarojmë edhe në shqip! Ndaj bën mirë t’i publikosh vetë i pari të gjitha provat dhe videot! Megjithatë, ne me shumë qetësi po presim hetimin! Reforma në Drejtësi do ecë përpara dhe askush nuk mund ta ndalë dot!”, shkruan zëdhënësi i Presidentit.

 

l.h/ dita

December 12, 2019 16:58
Komento

9 Komente

 1. Armiqte na marshin te keqen,presidencen e kemi te forte December 12, 19:23

  Kush flet per video, kulmi i palacollikut !

  Reply to this comment
  • Komunisti December 13, 06:41

   Meta e ka nga pervoja personale, Si ja “manipuluan” videon 700-mije dollarshe,prandaj i permend Dvoranit videot,per te qene edhe ai “i ndershem” si Presidenti

   Reply to this comment
 2. Dori December 12, 20:02

  Meta e ka gjyqin e humbur me SPAK (USA)

  Reply to this comment
 3. Konti Sbalta December 12, 20:45

  Metes po i fillon prap kriza ,tashti qe erdhi SPAK-u ,in hetimor parlamentar!si me komision

  Reply to this comment
 4. Konti Sbalta December 12, 20:56

  Metes po i fillon prap kriza ,tashti qe erdhi SPAK-u , si me komision hetimor parlamentar!

  Reply to this comment
 5. h December 12, 21:40

  Në fakt ky palo president mezi po pret reformen në drejtësi por
  ato evropianet dhe nderkombetaret e poshter po e pengojnë.
  Edhe sikur të isha fshatar skrapari nuk do e besoja këtë.

  Reply to this comment
 6. DRENICA E KUQE December 12, 22:03

  Kjo qe po ndodhe me Shqiperine dhe rreth saj, prire nga vete ‘shqiptaret’ ne pushtet, eshte shume skandaloze, sidomos, kur permes zerrencit te ‘Presidentit’ popullit shqiptar i percillen dhe servohen rrenat dhe kercenimet e forta te vete ‘Presidentit’ Meta me llaçumine e tij opozitare!…
  TURP!

  DRENICA E KUQE

  Reply to this comment
 7. Niku December 12, 23:27

  Keshtu ndoth kur “muti i maces behet per ilac” dhe Meta behet president. Duhet te durojme veprime peshtirosese te tij.

  Reply to this comment
 8. floriri i krrabes me vule presidenciale December 12, 23:51

  Like, mos u lodh kot me keto skema shantazhuese tejet amatore kunder Dvoranit se nuk do ja dalesh. Vitore Tushen mund ta instaloje ne kohen e Sali serbit por jo ne kete te SPAK-ut amerikan. Je shume i vogel tashme qe te bllokosh krijimin e Gjykates Kushtetuese. Do besh mire te kuptosh se ujet e gamiles sate o koqe Skrapari ka sosur me kohe e me vakt. Beni gati sapunin per ne Rec zoti president.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim