Zef Deda kalon Shën Valentinin në spital

February 14, 2016 21:54

Zef Deda kalon Shën Valentinin në spital

Aktori Zef Deda e ka kaluar këtë Shën Valentin i shtruar në spital, ndërsa bashkëshortja dhe fëmijët i janë gjendur pranë. Në një foto të postuar në FB e djalit të madh Julit, ai i uron shërim të shpejtë të atit, duke shtuar se energjia pozitive dhe mirësia e tij janë ilaçet më të mira që ekzistojnë. Më poshtë statusi i plotë i Julit:

“Keta jane prinderit e mi, per syrin tim jane me te miret ne bote. Kete Shen Valentin, si asnjehere, u detyruan ti shkembenin lulet ne spital, por njerez jemi dhe kjo eshte pjese e jetes. Babush ti do sherohesh, sepse miresia dhe energjia pozitive, te cilat qenia jote i prodhon instiktivisht, jane ilaçet me te mira qe ekzistojne. Per gjithe dashurine qe i jepni njeri tjetrit edhe ne, gezuar. Ju dua shume”.

February 14, 2016 21:54
Komento

1 Koment

 1. sherim te shpejte xhentelmen.. February 14, 22:32

  ere zef deda

  o madheshtor

  o mjeshter i madh i humorit

  vetem nje gabim te vogel ke bere

  atij julit po deshe thuaj mos merret me shalet e sales
  se me duket..si kunati i shokut xhemal

  sa here qe shikoj julin qe merret me politike them

  oh xhemal xhemal…hiqja veshin pizevengut se paska ngja nga dajat…duket qe as klase e peste nuk e ka mbarue

  sherim te shpejte mjeshter dhe xhentelmen

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*