Zeni: Kush është kryeparlamentar, burri i Monikës apo shërbëtori im

March 5, 2015 12:33

Zeni: Kush është kryeparlamentar, burri i Monikës apo shërbëtori im

Shkëlzen Berisha ka reaguar pas akuzave, se ai është i përfshirë në videot e Dritan Priftit.

Ai sulmon Metën, por nuk thotë asnjë fjalë për videot.

Gjithë bota, e dëgjon me zë dhe e sheh me figurë, duke vjedhur me bllok në dorë, por Iliri thotë se paska dhënë dorëheqjen për Shkëlzenin.

Gjithë bota dëgjon sesi akuzohet me zë dhe figurë për vrasje, por kësaj radhe nuk e jep dorëheqjen prej Shkëlzenit.

Që nuk vlen as për kryetar partie e as për kryetar parlamenti kjo është krejt e qartë, dilema ngelet nëse në krye të parlamentit është burri Monikës apo shërbëtori i Shkëlzenit”, shkruan ai.

Ndërsa Berisha tha për të birin, se i ishte lutur që të mos e shkarkonte Metën, por e kishte refuzuar këtë gjë.

March 5, 2015 12:33
Komento

17 Komente

  • Korcari123 March 5, 12:40

   “Supermbesen e therret gjaku i gjyshes,mbron Serbet”.Zenin e therriti gjaku i babes dhe i mamase sebashku:Mori per grua Kusheriren Sadije Berishen,te cilen tani e ka divorcuar.I N C E S T.

   Reply to this comment
  • Epiriíiiiiiii March 5, 19:00

   Zeni babit kur te hs byca hap syte se gati ke gjith popullin që ta shqyejne

   Reply to this comment
 1. pro.... March 5, 12:46

  ..hajde kallçuk hajde..jau futi Meta ,sa tyt eti me duket se i plasen ujrat ne parlament.

  Reply to this comment
 2. Rrema March 5, 13:01

  Rri urte or cun mos e kruj se Meta osht kocke e forte, ta rras mrena at mikun ty, sadijes ene ksaj goces se re qe ke mor mbas Sadijes. Jua bon treshe or cun.

  Reply to this comment
 3. Toni March 5, 13:02

  ooooooo CUNI i SADIJES,car ke pse u eksitove kaq shume kur tu permend emri o kriminel+vrases serb i Gerdecit,ke shfrytezuar femije ne Gerdec dhe je pasuruar me gjakun e tyre o qenef,,yyyyyyyyt serb….

  Reply to this comment
 4. latif March 5, 13:06

  Sora sorres s`ja nxjerr syte.

  Reply to this comment
  • Loku March 5, 13:40

   Mos fol mo,kemi 25vjet qe nuk shohim nje politikan ne burg.Respekt Latifo me dy fjale mbyllen te gjitha.

   Reply to this comment
 5. Kritiku March 5, 13:40

  Po Aleksander Vuçiç ç’do ketu? Apo mos eshte sozia e tij?!

  Reply to this comment
 6. sami March 5, 13:46

  Dakord Zeni qe nuk vlen as per kryetar Parlamenti e as per kryetar partie, po per zevendes kryeminister i babushit tend apo kryetar i partise koalicioniste me te cilen babushi yt mbajti pushtetin 4 vjet, vlente?!

  Reply to this comment
 7. Tomorri March 5, 13:51

  Ne shqiperi veretet ben pune nje prekuror dhe nje gjykates i huaj,por per mendimin tim te jen gjermane dhe pastaj ne mund te na vije pak shpresa e humbur ne drejtim te pa ditur.
  nuk e percaktoj dote se ku qendron Rama ne kete pozicion per arrestimin e Sali kermes.Kjo qe beri sote Sali Berisha me te vertete tragjikomike dhe mjere ky popull qe nuk ka lidhje fare me ato perralla qe merret parlamenti.
  Te komandoje nje parlament nje kreminel i deklaruare nga te gjitha istancat kombate dhe nderkombtare i quajtur Sali Berisha eshte e pa komceptushme dhe shume e pa durushme.
  Vetm forca e ligjit,dhe zbatimi i ligjit me force mund te çbllokoje kete situate qe vetem eshte nje tymnaje per destabilizim total te vendit dhe per te humbur kohen qe per shqiperine eshte shume e shtrenjte.

  Reply to this comment
 8. Lali March 5, 13:57

  ju jeni familje e degjenerua qe kur qini kushriren e trete keni mbaruar ne kete bote jeni rrace ngatrrestaresh dhe hajdudash dhe te paret tuaj per ngatrresa dhe per te degjeneruar ju kane nxjerre nga fshati

  Reply to this comment
 9. Teli March 5, 14:34

  O ZEN PEDERI EDHE TY TE GJITH TE SHOFIM DHE CFAR FYTYRE TE FLLIQUR KE ASHTU SIC BABAI YT DHE META NJELLOJ VRASES E HAJDUDA JENI KTE E DIN GJITH SHQIPERIA POR JU LUMT BYTHA KUR KENI ME KA ME LUJT ,

  Reply to this comment
 10. . March 5, 16:17

  ****************************************************

  Pra Ky “qumeshtor”
  qe e vjedhin dhe KURVAT, dilka se qenka “MBRETI” Shqiperise … quan popullin sherbetor , skllav te tij ?

  Pse rri o popull, te gjithe ne kembe (pervec malokeve) te kapet Ky “Burre-Grua”, nga kush kemi frike, i jati plak 72 vjec nuk ka c’na ben … te na haje MUTIN.

  Populli ne kembe te kape kete qe n’a quan “skllever”.

  Populli ne kembe te kapi te gjalle kete kriminel burre-grua …

  **************************************************************************

  Reply to this comment
 11. Astrit March 5, 17:44

  Ne Shqiperi gjithmone pergjegjesite harrohen dhe te gjithe shajne njeri-tjetrin dhe me kohe fajet ngjajne sikur jane krejt njelloj.
  Po sikur qe tani, menjehere populli shqiptar te kerkonte qe nga ky moment e ne vazhdim te gjithe personazhet publike te mbanin pergjegjesi per etiken e qendrimit te tyre? Rezultati do te ishte qe qendrimi i Z. Berisha Jr. eshte jashtezakonisht etik, ai pergojon pa qene fare rasti familjare femra te z. Meta, qendrim seksist dhe absolutisht joetik.
  (Jo se z. Meta eshte me i lare, qe pergojon pa fakte familjaret e z. Berisha)

  Reply to this comment
 12. Ardenica March 5, 18:41

  SHKO OR KWLYSH I SHKJAUT-SLLOBDANKWS DHE KRIMINELIT SERBOSLLAV QE
  GROPOSI NJE POPULL PER TE NGOPUR BYTHEN E NJE KURVARI E KOPUKU SI TI DHE TE SAT MOTRE E SOJ SOROLLKPESH AGJENTE DHE ANTISHQIPTare.

  Reply to this comment
 13. shqip hesapi March 6, 06:21

  Ka te drejte Xani,leke me shumice,pasuri me shimce.femra me shumice,pushime me shumice,te gjitha te vjedhura dhe asnjerit nuk ia mban ta denancoje ne prokurori.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*