Zgjat më pak sesa minutat e një kënge!

April 13, 2019 14:38

Zgjat më pak sesa minutat e një kënge!

Prindërit modernë po luftojnë shumë që ta mbajnë pasionin “gjallë”!

Sipas prestigjozes The Sun marrëdhënia intime e prindërve të rinj po transformohet.

Përmes studimit 71% e prindërve pranonin se zgjidhnin një marrëdhënie seksuale“shpejt e shpejt” që zgjaste nga 2 minuta deri në 15 sekonda, që të mos shuanin pasionin mes tyre. Ndërkohë që 12 % e tyre, u shprehën se janë shumë të zënë gjatë ditës dhe në darkë  përpara se të flenë gjumë, mbarojnë punë brenda një minute.

Fatkeqësisht, vetëm 14 % e prindërve tregonin se shijonin seksin njësoj si kur ishin edhe pa fëmijë, e kjo për shkak të kushteve të mira dhe nivelit të lartë të ekonomisë.

e.t./dita

April 13, 2019 14:38
Komento

1 Koment

  1. MH April 14, 18:32

    Nji dashuri pasionante teper e cuditeshme me nuhatje kembesh.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin