Zgjedhja e kryeprokurorit, nis në Kuvend dëgjesa për 7 kandidatët

December 13, 2017 16:15

Zgjedhja e kryeprokurorit, nis në Kuvend dëgjesa për 7 kandidatët

 

Kandidatët për Kryeprokuror të Përkohshëm kanë nisur seancën dëgjimore në Kuvend

Deputetët e opozitës, ata të Partisë Demokratike dhe të LSI-së, por edhe të PDIU-së, kanë njoftuar se nuk do të marrin pjesë në seancë.

Lulzim Basha e quajti antikushtetues procesin dhe i bëri thirrje kryeministrit që të tërhiqet.

December 13, 2017 16:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*