Zgjedhje në PS, ja për çfarë do votojnë socialistët më 22 dhjetor

December 15, 2017 18:16

Zgjedhje në PS, ja për çfarë do votojnë socialistët më 22 dhjetor

Do të jenë pikërisht zgjedhje për kryetar të ri të Forumit Rinor Eurosocialist në njësinë nr.6 dhe atë nr.10. Për të gjithë anëtarët e forumit në Njësinë_6, ju njoftojmë se ditën e premte datë 22 dhjetor 2017 do të zhvillohen votimet për kryetarin e Fressh Njësia_6. Votimi do të zhvillohet nga ora 10:00 – 18:00 tek zyra qendrore e PS në Kombinat, tek “Rruga e Qelqit” sipas parimit “një anëtar – një votë”.

Kandidaturat e propozuara për kryetar janë:

1- Marjeta Hakrama

2-Rajselda Hamza

3- Sazan Shaho

Për të gjithë anëtarët e forumit në Njësinë_10, ju njoftojmë se ditën e shtunë datë 23 dhjetor 2017 do të zhvillohen votimet për kryetarin e Fressh Njësia_10. Votimi do të zhvillohet nga ora 12:00 – 18:00 tek selia qëndrore e PS sipas parimit “një anëtar – një votë”.

Kandidaturat e propozuara për kryetar janë:

1- Andi Dano

2- Besfort Goxhi

3- Dea A. Shanto

4- Franklin F Metushi

5- Teuta Zyberli

December 15, 2017 18:16
Komento

1 Koment

  1. info analitike December 15, 20:52

    Ore po keta FRESSH-istat ku i kane psonisur keta emra burgjezo-revizioniste.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Tirana Bank