Kryebashkiakët e majtë në shënjestër, ja kush do t’i vlerësojë

April 28, 2018 10:45

Kryebashkiakët e majtë në shënjestër, ja kush do t’i vlerësojë

Kryebashkiakët socialistë në të gjithë vendin do të jenë në shënjestër të Partisë Socialiste, sa i takon performancës së tyre, në kuadër të përgatitjeve për zgjedhjet e vitit 2019. PS ka vendosur të ngrejë një grup pune për vlerësimin e performancës së kryetarëve të saj në bashki.

Grupi drejtohet nga Ilir Beqaj, me anëtarë Englantina Gjermeni, Arben Ahmetaj dhe Evis Kushi. Në nisje të Asamblesë së PS, u bë e ditur se pyetësorëve ju janë përgjigjur vetëm 26 kryetarë, ndërsa kanë refuzuar 7 të tjerë.

Ky grup do të vijojë punën deri më 30 qershor, kur do të bëhet analiza finale dhe do të vendoset nëse do të rikandidohen apo jo kryebashkiakët socialistë për zgjedhjet e vitit 2019.

o.j/dita

April 28, 2018 10:45
Komento

3 Komente

 1. Pylli i Sodes April 28, 12:34

  IKU DRITAN LELI SE MJAFT MASHTROI BASHKE. ME TE VELLAIN. IKU SE MJAFT U FSHEH. CLIROJE VLOREN EDI RAMA. CLIROJE NGA ZGJEBJA E KOCO KOKEDHIMES

  Reply to this comment
 2. Pushteti vendor - pushtet i paafte ndaj korruptohet April 28, 14:24

  Avash avash te afrohen ganxhat e vetingut edhe te pushteti vendor, i korruptuar ne nje nivel me politiken e qendres, e gjyjatat.

  Reply to this comment
 3. info analitike April 28, 20:00

  Shoke shikojeni pak si jane majmur keta kaposhet rilindjote! U eshte bere prapanica 4 lagje. U kujtohet beteja e ashper e kriepsikopatit me barkderret? Kaq shume i luftoi sa u kthye vete ne barkderr.
  Jepjani perseri voten qe te plasin fare nga dhjami.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim