Zgjedhjet në Maqedoni/ Rama ka një mesazh për partitë shqiptare

October 30, 2017 12:47

Zgjedhjet në Maqedoni/ Rama ka një mesazh për partitë shqiptare

Kryeministri Edi Rama ka dhënë mesazhin e parë pas zgjedhjeve vendore në Maqedoni.

Me një postim në faqen e tij në Facebook, Rama uron partitë shqiptare dhe uron për sa më shumë bashkëpunim për të mirën e vendit dhe të njerëzve.

“Urime partive shqiptare për zgjedhjet vendore në Maqedoni e sa më shumë punë e bashkëpunim për të mirën e vendit e tē njerëzve pa dallim”- shkruan Rama ne faqen e tij ne Facebook.

 

October 30, 2017 12:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*