Zgjedhjet në Rrethina, Basha: Mos bini pre e presionit të kundërshtarit

Redaksia Online August 31, 2013 15:27

Zgjedhjet në Rrethina, Basha: Mos bini pre e presionit të kundërshtarit

Banorët e komunës Rrethina në Shkodër u drejtohen nesër kutive të votimit për të zgjedhur kreun e ri të komunës. Pasi ka prezantuar programin e kandidatit demokrat, kreu i PD-së, Lulzim Basha, u ka bërë thirrje banorëve të kësaj komune të marrin pjesë në votime me 1 shtator, ndërsa theksoi se asnjë banor nuk duhet  të bjerë pre e shantazheve apo presioneve të mundshme të kundërshtarit politik, raporton Ora News. Komuna Rrethina do t’u nënshtrohet zgjedhjeve të pjesshme më 1 shtator. Për kreun e komunës, përballë njëri-tjetrit kandidojnë Luan Harusha për Partinë Socialiste dhe Ridvan Guri për Partinë Demokratike.

 

 

Redaksia Online August 31, 2013 15:27
Komento

7 Komente

 1. sali berisha August 31, 16:09

  i k
  a vjedh zgjedhjet edvini me tom doshin,,,ne kemi fitu perpara sb

  Reply to this comment
 2. shamikuqja August 31, 18:56

  ik more vrases don me na than edhe ti SMERLAP HOLLANDE PUTA

  Reply to this comment
 3. Komiteti Qendror i Rinise August 31, 19:57

  Lulush, kujdes mos i hap shalet e bardha shume se ketu nuk te marrin leje si ne Holland, por ta rtasin tubin pa njoftim fare

  Reply to this comment
 4. huri September 1, 10:09

  them se fiton PS- normale se prape me lek do e fitoje toma i doshit.

  Reply to this comment
 5. karolina September 1, 14:54

  o ti djali i madh i Ramazani (Basha) mund te flasesh me gjuhen tende dhe jo me ate te babait.Me then te drejten na ka marre malli te degjojme nga ty te flasesh jnje here si nje europian i vertete,

  Reply to this comment
 6. Luan September 2, 12:38

  @ O Huri. Te hyft huri ty

  Reply to this comment
 7. Gramoz September 3, 17:59

  e a e pe sa e hengre …ike qerohu locua i halese

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*